03.03.2018 року відбувся випуск магістрів усіх спеціальностей факультету економіки та бізнес-адміністрування.

5 березня 2018, 12:00 am Автор
Прочитано 914 разів Останнє редагування Вівторок, 13 березня 2018 06:50

3 березня 2018 року відбувся випуск магістрів усіх спеціальностей факультету економіки та бізнес-адміністрування. У святковому залі головного корпусу були присутні численні гості, батьки, викладачі та випускники.

Обличчя випускників та їх батьків випромінювали радість, завзяття та впевненість у майбутньому. Вітаємо наших випускників із успішним подоланням одного із найвагоміших життєвих підйомів.

Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.