04.04. 2019 на факультеті економіки та бізнес-адміністрування працювала секція «Економіка та бізнес-адміністрування в авіації» у рамках XIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

9 квітня 2019, 8:07 am Автор

04 квітня 2019 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування працювала секція «Економіка та бізнес-адміністрування в авіації» у рамках XIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Пленарне засідання секції відкрила в.о. декана ФЕБА Петровська С.В. В рамках конференції доповідачі торкнулися таких  актуальних тем дослідження, як перспективи розвитку малобюджетних авіакомпаній в Україні, привабливість LOW-COST, проблеми авіаційного страхового ринку в Україні, імплементація світового досвіду вирішення проблем фінансування утилізації відходів,  особливостей формування HR-бренду роботодавця на ринку праці, сучасних тенденцій розвитку міжнародних науково-технічних відносин та інші.