06.03.2019 Благодійний ярмарок в підтримку притулків для безхатніх тварин

15 березня 2019, 8:24 am Автор
Прочитано 938 разів Останнє редагування П'ятниця, 15 березня 2019 08:28

6 березня 2019 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування за допомогою факультету транспорту, менеджменту та логістики було проведено благодійний ярмарок в підтримку притулків для безхатніх тварин. Студентські ради ФЕБА, ФТМЛ, гуртожитку №6 з великою відповідальністю долучилися до цієї події.

Байдужих не було. Викладачі та студенти власноруч приготували смаколики і запросили на ярмарок всіх бажаючих. В гості завітали представники  факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій, аерокосмічного інституту, факультету міжнародних відносин та багато інших. Також відгукнулися на запрошення представники багатьох молодіжних благодійних організацій міста Києва. Разом студенти викладачі та гості зібрали близько 5 тисяч гривень та велику кількість кормів для тварин. Все зібране передав в.о. голови студентської ради ФЕБА члену комісії захисту безхатніх тварин при КМДА, заступнику президента київського товариства захисту тварин  "Щасливий берег" Гуріній Ганні Сергіївні.