10 грудня 2018, 12:00 am Автор
Опубліковано в події
Прочитано 1034 разів Останнє редагування Вівторок, 11 грудня 2018 09:06

10 грудня 2018 року за ініціативи кафедри економіки та бізнес-технологій факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ прибуде делегація із Грузії для укладання угоди про співробітництво в сфері освітньої та наукової діяльності між Національним авіаційним університетом та Батумським державним університетом імені Шота Руставелі, Батумським навчальним університетом навігації та Національним інститутом економічних досліджень (м. Батумі).

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua