10.04.2019 пройшов виступ команди ФЕТМЛБА на 41 традиційному фестивалі "Студентська весна 2019. Перезавантаження"

11 квітня 2019, 9:01 am Автор
Прочитано 977 разів Останнє редагування Четвер, 11 квітня 2019 09:04

10.04.2019 відбувся виступ команди ФЕБА і ФТМЛ. Як і завжди наші студенти найталановитіші, найкреативніші, самі веселі і загалом найкращі!

Традиційно концерт ділився на дві частини – першу, театралізовану, і другу, концертну.

Команда яскраво відіграла постановку "Весілля", і, не менш талановито стем, вокальний та танцювальний номери. Особливо треба відмітити прекрасну групу підтримки, яка дуже красиво підсвітила ліхтариками повітряні кульки традиційно бірюзового кольору. Прийшли і підтримали своїх студентів  адміністрація і викладачі ФЕБА. Загалом, все було святково, весело і позитивно!