18 червня 2019, 8:20 am Автор
Прочитано 829 разів Останнє редагування Вівторок, 18 червня 2019 08:22

Підписано Угоду про співробітництво між Спілкою підприємців, малих, середніх та приватизованих підприємств та Національним авіаційним університетом.

Ініціаторами заключення угоди стала кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ.

За умовами Угоди її сторони:

- встановлюють між собою рівноправні відносини співробітництва та партнерства;

- зобов’язуються всіма доступними засобами спрямовувати свої зусилля на становлення та всебічний розвиток підприємництва в Україні;

- зобов’язуються поширювати ідеї підприємництва у всі сфери господарської діяльності та суспільного життя України, сприяти перетворенню підприємницької діяльності у невід’ємну частину національного господарства, встановлювати та розвивати міжнародні зв’язки з іноземними фірмами та підприємницькими організаціями, спілками, об’єднаннями.

12 червня 2019 року відбулось чергове засідання Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, у якому прийняла участь завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ Ушенко Н.В.

Рада розглянула питання:

- про поточну економічну ситуацію в Україні та завдання Спілки по захисту прав підприємців;

- про результати співробітництва Спілки з закладами вищої освіти України в 2018 році;

- про хід реалізації політики Спілки щодо питань ВІЛ-інфекції/СНІДу на робочих місцях в 2018 році;

- про виконання бюджету Спілки по доходах і видатках за 2018 рік;

- про прийом в члени Спілки;

- про зміни в складі Ради Спілки.