21 березня 2019, 1:05 pm Автор

14.03.2019 р. кафедрою економічної теорії Факультету економіки та бізнес-адміністрування було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію ««Гібридні загрози економічній безпеці держави в транзитивній економіці».

14 березня 2019 року кафедрою економічної теорії Факультету економіки та бізнес-адміністрування було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Гібридні загрози економічній безпеці держави в транзитивній економіці». Відкрив конференцію голова оргкомітету д.е.н., професор Засанський В.В. З вітальним словом від імені Проректора з наукової роботи НАУ Харченка В.П. виступила декан Факультету економіки та бізнес-адміністрування Петровська С.В. У роботі конференції взяли участь понад тридцять науковців, серед яких: Шемаєва Л.Г., д.е.н.; Шемаєв В.М., д.військ.н. (Національний інститут стратегічних досліджень), Чубенко А.Г., д.ю.н., директор; Даниленко А.Ю., заступник директора, Козлова Ю.С., радник (Академія фінансового моніторингу), Франчук В.І., д.е.н., проректор; Ревак І.О., д.е.н., декан (Львівський державний університет внутрішніх справ), Предборський В.А., д.е.н.; Овчаренко Л.В., к.е.н. (Національна академія внутрішніх справ), а також представники Союзу машинобудівників Болгарії,  апарату Служби безпеки України, апарату Міністерства внутрішніх справ України, Інституту стратегічних досліджень соціально-економічних процесів у Східній Європі, Управління стратегічного планування та розвитку ДП «Адміністрація морських портів України», Національного авіаційного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Вінницького національного аграрного університету та ін. Доповіді охопили широке коло актуальних питань пов’язаних з проблемами гібридних загроз економічній безпеці держав в умовах транзитивної економіки, методів протидії та боротьби з ними.