17.10.2019 науково-практичний семінар "Проблеми розвитку міжнародного авіаційного простору"

17 жовтня 2019, 11:28 am Автор
Прочитано 728 разів Останнє редагування Понеділок, 21 жовтня 2019 08:52
17 жовтня на кафедрі економіки повітряного транспорту було проведено науково-практичний семінар на тему "Проблеми розвитку міжнародного авіаційного простору". З вітальним словом до присутніх звернулася заступник декана факультету економіки та бізнес-адміністрування Ольга Василівна Коваленко. На семінарі було представлено та обговорено доповіді д.е.н., професора, завідувача кафедри Олени Володимирівни Ареф'євої на тему "Підвищення конкурентоспроможності авіапідприємств в умовах стратегічного розвитку", к.е.н., доцента кафедри Ольги Вікторівни Полоус на тему "Формування людського капіталу підприємства в економіці знань: особливості авіаційного сектору", к.е.н., доцента кафедри Анатолія Тимофійовича Тофанчука на тему "Напрямки формування авторизованих систем обробки економічних даних на авіапідприємствах" та к.е.н., доцента Ольги Миколаївни Вовк на тему "Сучасні форми реалізації економічних досліджень в умовах інформаційно-цифрового простору".