30 листопада 2017, 12:00 am Автор
Прочитано 874 разів Останнє редагування Неділя, 03 грудня 2017 07:09

18-19 листопада 2017 на НСК "Олімпійський" пройшов II Форум Креативних Індустрій до Днів Креативності в Україні на якому студенти-маркетологи Національного Авіаційного Університету мали можливість бути присутніми в якості волонтерів. Цього року перший день Форуму був присвячений темам в блоках "Культура і життя", "Творчість і дизайн", "Маркетинг і комунікації". Другий день був присвячений тематиці інноваційності в різних галузях і розбитий на блоки "Стартапи і технології", "Бізнес та інновації", "Суспільство і держава".

На цьому форумі студенти кафедри маркетингу змогли отримати досвід та багато корисної інформації, яка може знадобитись у майбутній професії.

(1 Голосувати)