19.12.2018 року в 2 корпусі пройшла Новорічна благодійна ярмарка

20 грудня 2018, 7:11 am Автор 
Опубліковано в Новини НН ІЕМ НАУ
Прочитано 93 разів Останнє редагування Четвер, 20 грудня 2018 07:18

19 грудня 2018 року в 2 корпусі пройшла Новорічна благодійна ярмарка.

Новий рік, Різдво – найрадісніший час. Вже починаючи з грудня, всі ми перебуваємо в жвавому хвилюванні, чекаючи новорічних чудес.

День Святого Миколая – християнське свято, яке православні відзначають 19 грудня. У ніч з 18 на 19 грудня дітям під подушку або в черевички, виставлені біля порога, або шкарпеточки, повішені біля каміна, кладуть подарунки.

День Святого Миколая – свято всіх діток і надія всіх, хто потребує допомоги, але, на жаль, не всі дітки сьогодні будуть обдаровані новорічними радощами……..тому ми вирішили трохи допомогти Святому Миколаю.

Студентська Рада факультету економіки та бізнес-адміністрування, разом з студрадою факультету транспортних технологій, за допомогою небайдужих викладачів ФЕБА, організували Новорічну благодійну ярмарку для допомоги маленьким мешканцям школи-інтернату №17 для дітей з психічними розладами.

В ярмарці прийняли участь співробітники всіх кафедр факультету економіки та бізнес-адміністрування. Не остались осторонь і члени студрад обох факультетів. Стільки смаколиків, власноруч приготовлених педагогами, студентами та членами їх родин, наш факультет ще не бачив!!!!

Щира подяка нашим видатним викладачам!!!! Щира подяка небайдужим студентам!!! Зі святом вас!!!

  

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається