21.02.2019 День інноватора НАУ

15 березня 2019, 8:17 am Автор

В Авіаційному навчальному ангарі університету відбувся «ДЕНЬ ІННОВАТОРА»,  метою якого є створення середовища для креативної спільноти та передумов для виникнення нових ідей та розробки креативних бізнес-моделей.

Ректор Володимир Ісаєнко наголосив на важливості розвитку освіти і науки в інноваційному напрямі та підкреслив, що адміністрація університету готова підтримувати та створювати необхідні умови для реалізації інноваційних ідей студентства.

, майданчиком для їх подальшого просування та реалізації».

Присутніх привітали гості заходу: голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономрозвитку Володимир Ставнюк; керівник експертної групи з питань комунікацій та стратегічного планування Директорату інновацій та трансферу технологій МОН Віталій Чернюк; голова правління аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» Олег Петров; керівник центру підтримки технологій та інновацій (TISK) Данило Цьвок; керівник служби неавіаційної діяльності Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Дмитро Тисячний, менеджер Національного Erasmus+ офісу України Вероніка Ткаченко, директор ТОВ «MTI» Борис Белянський та директор по просуванню HUB 4.0 Ярослав Батієв.

Активну участь в дні інноватора прийняли участь студенти факультету економіки та бізнес-адміністрування.