21.05.2019 конференція «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами»

27 травня 2019, 11:39 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 166 разів Останнє редагування Понеділок, 27 травня 2019 11:42

21.05.2019 пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами»

Понад 150  учасників з України, Польщі, Італії, Австралії, Угорщини та Сполучених штатів Америки взяли участь  в роботі десятої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами». Організатор заходу – кафедра економіки повітряного транспорту Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

З вітальним словом виступив проректор з наукової роботи Володимир Харченко. Завідувач кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф’єва розказала про мету та  цілі конференції.

З цікавою доповіддю виступив радник генерального директора ДП МА «Бориспіль» зі стратегічного розвитку Кирило Астахов. Директор Інституту ІКАО  Галина Суслова та заступник директора Дмитро Бугайко презентували підходи в забезпеченні економічної ефективності, конкурентоспроможності і безпеки.

Учасники заходу окреслили креативні шляхи забезпечення  ефективного управління розвитком потенціалу підприємств з урахуванням інноваційності та інформатизації підприємницької діяльності. Обговорювались питання стратегічного управління, конкурентоспроможності, якості, безпеки в національній і закордонній економіці та авіаційній галузі зокрема.

На завершення конференції науковців нагороджено подяками ректора за активну наукову діяльність, проведення наукових досліджень та співпрацю з Національним авіаційним університетом.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається