22.04.2019 екскурсія в Музей Урядів України

23 квітня 2019, 6:56 am Автор 
Опубліковано в Новини НН ІЕМ НАУ
Прочитано 62 разів Останнє редагування Вівторок, 23 квітня 2019 06:58

22.04.2019 студенти факультету економіки та бізнес-адміністрування і факультету транспорту, менеджменту і логістики відвідали Музей Урядів України.

 

Експозиція Музею розповідає про діяльність урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів. У Музеї представлені оригінальні матеріали, пов‘язані з діяльністю колишніх керівників урядів, зокрема, документи, нагороди, фотознімки, відтворений інтер‘єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР.

Екскурсія почалася «коридорами влади» в Кабінеті Міністрів України, де студенти побачили внутрішню організацію роботи цієї структури та мали змогу відвідати прес-центр Кабінету Міністрів.

Далі студенти оглянули експозиції Музею історії урядів України, де дізналися про діяльність урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів. Тут студенти мали змогу ознайомитись з матеріалами, пов’язаними з діяльністю колишніх керівників урядів, зокрема з копіями документів, нагород та фотознімками. Була проведена чудова екскурсія з представленням керівників урядів України, особливостей їх керівництва та цікавих історій, пов’язаних із ними.

В одному із залів Музею неабияке захоплення студентів викликав відтворений інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР. Екскурсанти мали змогу посидіти в кріслі Голови та уявити себе керуючим Ради Міністрів УРСР.

У залі, присвяченому періоду незалежності України, студенти ознайомилися з текстом Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року з оригіналу газети “Урядовий кур’єр”, та матеріалами, присвяченими діяльності першого Прем’єр-міністра незалежної України – Вітольда Фокіна.

Чималий інтерес у екскурсантів викликала експозиція подарунків державі, одержаних керівниками та членами урядів України.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається