23 березня пройшла толока Солом'янського району

25 березня 2019, 9:09 am Автор

23 березня жителі Солом'янського району спільно з працівниками райадміністрації, КП з утримання зелених насаджень, освітянською громадою та представниками Громадської ради при РДА наводили лад у парку “Відрадний”. “Відрадний парк є місцем відпочинку для багатьох жителів району. А після капітального ремонту, завдяки якому тут з’явився зелений лабіринт, велодоріжка, поле для міні-футболу та багато іншого, солом’янці полюбили парк ще дужче. І я вдячний людям, які сьогодні прийшли на толоку, щоб напередодні весняного пробудження та розквіту, зробити зелену зону чистою і доглянутою. Звісно, толока не скасовує щоденну роботу комунальників, але такі зібрання роблять кращими і парки, і нас”, - зауважив голова району Ігор Довбань. Цього разу весняна толока зібрала майже 400 небайдужих мешканців району, які прибрали всю територію зеленої зони. Зазначимо, що до прибирання у “Відрадному” також долучились студенти Національного авіаційного університету, викладачі та адміністрація факультету економіки та бізнес-адміністрування і перший проректор НАУ Валерій Козловський. Крім того, на толоку завітала в.о. генерального директора КО “Київзеленбуд” Наталія Бєлоусова, яка розповіла мешканцям деталі благоустрою місцевого озера та прилеглої до нього території.