Конкурс студентських есе від Kasta.ua

Конкурс ессе від Каста в ФЕБА НАУ

Дедлайн:  20 травня

Призовий фонд: 40 000 грн

Мета конкурсу есе - спонукати молодих і талановитих студентів  розвивати творчій потенціал та критичне мислення, стимулювати навички вирішення завдань в нестандартних ситуаціях.

Премія відзначає роботи, які були створені студентами в період з 14  квітня по 15 травня . Ці роботи мають бути виконані як роботи, відповідні темі конкурсу – «Карантин і криза - виклик або нова можливість для України»

На конкурс приймаються роботи студентів, які демонструють креативне нестандартне мислення, а також враховують сучасні тенденції економічного та політичного розвитку країни  в рамках сучасних реалій.

Організатори бажають відзначити не тільки студентів, але і їх кураторів. Тому вчителі проектів також нагороджуються.

Загальний призовий фонд становить до 40 000 грн.

1.       16 тисяч гривень за перше місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором.
  2.       14 тисяч гривень за друге місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором.
  3.       10 тисяч гривень за друге місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором  роботи і його куратором.

Вимоги організаторів:

•         Конкурс відкритий для будь-якого зареєстрованого студента ВНЗ (державний або приватний);
  •         Анонс конкурсу має бути опублікований на офіційній сторінці навчального закладу або кафедри;
  •         Приймаються заявки від студентів з усіх областей України;
  •         Кожен студент повинен мати куратора від ВНЗ;
  •         Конкурсанти повинні залишатися студентами протягом навчального року 2019/20;
  •         У зв’язку з карантином, організатори залишають за собою право змінювати таймінг.

Як подати заявку?

Для оформлення заявки на участь вузу у конкурсі необхідно виконати наступні кроки:

• Повідомити організаторів конкурсу по емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., також можливо на сайті http://kasta-studеents.com.ua/

1.       Опублікувати анонс конкурсу на офіційному сайті ВНЗ
  2.       Слідкувати за подальшими інструкціями та оновленнями

Організація і підтримка Kasta.ua.