26.11.2018 Студенти НАУ – переможці конкурсу «Марафон з інтелектуальної власності (IP MARATHON)»

27 листопада 2018, 11:49 am Автор
Прочитано 979 разів Останнє редагування Вівторок, 27 листопада 2018 12:32

Студенти НАУ здобули І місце в конкурсі «Марафон з інтелектуальної власності (IP MARATHON)», організований Державною організацією «Національний офіс інтелектуальної власності». Змагання відбулися у Міжнародному виставковому центрі під час Міжнародного форуму «Innovation Market» з 21 по 23 листопада.

До складу команди НАУ увійшли студенти НН інституту комп’ютерних інформаційних технологій і Факультету економіки та бізнес-адміністрування під керівництвом доцента кафедри комп’ютеризованих систем управління Євгена Артамонова.

Щиро вітаємо наших переможців:

– Калитюка Артема (ННІКІТ СП-225);

– Коваленка Дмитра (ННІКІТ СП-225)

– Люкшина Артема (ННІКІТ КС-121);

– Євченка Альберта (ФЕБА 221).

(1 Голосувати)