28.02.2018 Вітаємо з абсолютною перемогою у креатив-баттлі “Рекламний полігон” (зима 2018 м. Київ) команду “Avias”

2 березня 2018, 8:08 am Автор
27-28 лютого на базі КНТЕУ відбувся всеукраїнський креатив батл "Рекламний полігон 2018" в якому змагалися 24 команди з Києва, Харкова, Одеси, Чернівців, Сум, Черкас. Кожна команда повинна була розробити комунікативну кампанію для двох проектів протягом 36 годин. Перший був запропонований компанією "Соса Соla" і представляє собою освітню онлайн-платформу, а другий - навчально-виробничий центр кулінарного мистецтва, запропонований КНТЕУ.
До складу шановного Журі креатив-баттлу увійшли: 1. Костянтин Шнайдер– креативний директор Креативного агентства Saatchi & Saatchi Ukraine – голова Журі 2. Ольга Кудіна – спеціаліст із корпоративної відповідальності компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» 3. Павло Мельник-Крисаченко – арт-директор компанії BBDO Ukraine 4. Іветта Делікатна – голова Правління ГО Change Communication 5. Едуард Андрєйченко – директор компанії «Україна Арт» 6. Михайло Іртлач – директор із маркетингу компанії «Медіасаппорт» 7. Лариса Мельничук – менеджер із розвитку групи логістичних компаній ZAMMLER, заступник голови Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності при Київській Торговельно-Промисловій Палаті 8. Наталя Слєпцова – маркетинг-директор платіжної системи Interkassa 9. Тетяна Желтомирська – керівник напряму маркетингу та партнерських відносин, StarLadder (міжнародний оператор кіберспортивних турнирів) 10. Вікторія Ждан – директор навчально-виробничого центру Rest.Art.Kitchen 11. Гаврилечко Юрій, економічний експерт ГО «Фонд суспільної безпеки», член експертно-аналітичної групи «Україна-2015».
Переможцями креатив-баттлу стала команда "Avias", до складу якої увійшли студентки Національного авіаційного університету Савченко Анна, Саідова Ганна, Ткачук Марина, Луцик Тетяна (спеціальність “Маркетинг”) та студент Університету державної фіскальної служби України Головій Костянтин.
Ця команда стала єдиною, чиї обидва проекти увійшли до фіналу. Учасники команди отримали 1 і 2 місця за свої проекти відповідно та загальне перше місце в креатив-батлі "Рекламний полігон 2018"

Учасники креатив-баттлу "Рекламний полігон" (зима 2018) м. Київ

Початок. Капітани команд отримали завдання

ЧЕМПІОНИ!!! Переможці - втомлені (36 годин креативу без сну), але щасливі!!!

Пишаємося! Бажаємо подальших успіхів! Творчих та креативних рішень!!!