28.03.2018 Бізнес-гра «Business on the Move» в рамках Логістичного турніру Битва ВНЗ

28 березня 2018, 12:00 am Автор

Повним ходом іде продовження Битви ВНЗ. Таким чином сьогодні, 28 березня 2018 року в місті Києві під егідою асоціації «Український логістичний альянс», компанія «5PL» провела захоплюючу бізнес-гру «Business on the Move» в рамках Логістичного турніру Битва ВНЗ. Змагання були організовані між студентами Національного авіаційного університету.
Оголошуємо актуальний рейтинг переможців відборочного етапу всеукраїнського логістичного турніру «Business on the move. Logistic gamers and professionals».

1. Шелемех Анна (302 бали). Університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро.
2. Кондратенко Дарина (218 балів). Національний авіаційний університет, м. Київ
3. Репях Влада (214 балів). Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту.
4. Сівак Віталій (180 балів). Державний університет інфраструктури та технологій, м. Київ.
Детальніше за посиланням: https://www.logist.academy/studentbotm/