29 березня 2019, 11:32 am Автор

У Київському національному університеті технологій та дизайну 28 березня 2019 року відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інноваційного розвитку кластерного підприємництва в Україні» на якій з привітальним словом виступив ректор Грищенко Іван Михайлович, декан факультету підприємництва та права Київського національного університету технологій та дизайну Галущак-Єфіменко Людмила Михайлівна та представники українського бізнесу.

Робота конференції була побудована на підставі формування чотирьох платформ, а саме: інноваційний розвиток кластерного підприємництва в Україні: стратегічні орієнтири; маркетингові підходи до розвитку кластерного підприємництва; фінансове забезпечення підтримки кластерного підприємництва; збільшення ступеня відкритості, прозорості, динамічності знань в умовах розвитку кластерного підприємства.

Це дозволило всебічно висвітлити проблеми з якими стикається підприємець в своїй діяльності та винайти шляхи удосконалення регуляторних впливів.

Ареф’єва Олена Володимирівна отримала подяку від ректора за вагомий внесок у формування іміджу Київського національного університету технологій та дизайну та плідну співпрацю.