29.08.2019 початок святкування Дня першокурсника

30 серпня 2019, 7:37 am Автор
Прочитано 810 разів Останнє редагування П'ятниця, 30 серпня 2019 07:40

29 серпня студенти першокурсники Національного авіаційного університету  відвідали Державний музей авіації України.

Найкраща українська молодь, яка обрала своє майбутнє пов’язане з авіаційною галуззю, мала змогу дізнатися історію розвитку української авіації, подивитися експозицію музею, що знаходиться в постійному розвитку - з початкових 33 експонатів вона виросла до понад 90 літаків, вертольотів і безпілотних літальних апаратів, які були на озброєнні ВПС СРСР і незалежної України, або експлуатувалися в цивільному повітряному флоті.

Першокурсників привітав ректор НАУ В.Ісаєнко.

Виступи співаків та діджеїв  додали заходу доброго настрою та позитиву нашим "мінусам" студентам-першокурсникам факультету економіки та бізнес-адміністрування !!! Дякуємо організаторам заходу!!!