НОВИНИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ

НОВИНИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ (106)

14.03.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбулось відкрите лекційне заняття к.е.н., старшої викладачки кафедри Наталії Сафонік із здобувачами вищої освіти групи ЕП-312Б з навчальної дисципліни «Startup та Internet-технології в економіці» на тему: «Управління Startup командами та основи формування ідеї стартапу».

20.03.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась відкрита зустріч із Марією Мирончук - HR Бізнес-партнеркою SkyUp & Join UP!, консультанткою з організаційного розвитку. Зустріч відбулась спільно із колегами із кафедри економічної кібернетики  НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».

13.03.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась атестація здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Протягом 27-29.02.2024 викладачі кафедри економіки повітряного транспорту Наталія Васюткіна, Альона Ковальчук та Наталія Сафонік стали учасниками проєкту з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge» від UGEN на тему «Сучасний викладач».

08.03.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулось засідання постійно-діючого наукового семінару «Академічна доброчесність» на тему: «Принципи академічної доброчесності». До засідання долучились здобувачі вищої освіти всіх рівнів та науково-педагогічні працівники кафедри.

07.03.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту наставниками академічних груп Альоною Ковальчук та Наталією Сафонік проведено тематичну годину корпоративної культури з нагоди 210 років із дня народження Тараса Шевченка.

У період з 05 лютого 2024 року по 03 березня 2024 року аспіранти кафедри економіки повітряного транспорту проходили фахова науково-педагогічну практику, яка є складовою частиною практичної підготовки здобувачів вищої освіти до викладацької діяльності.

20.02.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася година корпоративної культури, присвячена Всесвітньому дню соціальної справедливості, яку провела куратор групи ЕП-312Б Марія Андрієнко.

19.02.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася тематична година корпоративної культури до Дня вшанування Герої Небесної сотні, яку провела куратор групи ЕП-112б Катерина Антоненко.

22.02.2024 відбулось відкрите лекційне заняття д.е.н., професорки, професорки кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Наталії Васюткіної зі здобувачами вищої освіти групи ЕП-312Б з навчальної дисципліни «Лідерство та креативна економіка» на тему: «Персональне лідерство». На заняттях були присутні завідувачка кафедри Олена Ареф’єва та та науково-педагогічні працівники кафедри Саміра Пілецька, Тетяна Сімкова, Марія Андрієнко, Катерина Антоненко, Альона Ковальчук, Наталія Сафонік.