Факультет Економіки та Бізнес-Адміністрування запрошує прийняти участь у ХIV міжнародній науковопрактичній конференції СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ 19 жовтня 2018 року

19 жовтня 2018, 12:00 am Автор
Опубліковано в події
Прочитано 926 разів Останнє редагування Середа, 17 жовтня 2018 05:48

Факультет Економіки та Бізнес-Адміністрування запрошує прийняти участь у ХIV міжнародній науковопрактичній конференції СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ яка відбудеться 19 жовтня 2018 року.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вчених, представників державних органів влади та місцевого самоврядування, представників під- приємницьких структур, викладачів, докторантів, аспірантів, здобувачів, магістрантів, студентів взяти участь в ХIV міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми ме- неджменту», яка відбудеться 19 жовт- ня 2018 року в м. Києві на базі Національного авіаційного університету.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

обмін інформацією, досвідом та ре- зультатами наукових досліджень, усестороннє обговорення та пошук рі- шень сучасних проблем менеджменту та налагодження контактів між учас- никами з різних країн.

Організатор конференції:

Кафедра менеджменту зовнішньо- економічної діяльності підприємств

Програмний комітет конференції

Голова: д.е.н., професор Ільєнко О.В.

Члени програмного комітету: д.е.н., доцент Разумова К.М. д.е.н., доцент Кириленко О.М. к.е.н., доцент Білявський В.М.

Конференція відбудеться:

- 19 жовтня 2018 року за адресою: Україна, 03058, м. Київ, просп. Космо- навта Комарова 1, Національний авіа- ційний університет, Факультет економіки та бізнес-адміністрування, 2 корпус, ауд.2. 209, о 14.40.

Для участі в конференції необхідно до 07 жовтня 2018 р. (включно) надіслати на адресу оргкомітету за темою «Матеріали на конференцію ПІБ автора: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. Тези.

2. Відомості про авторів. Форми участі у конференції: дис- танційна/очна.

Автор несе відповідальність за оригінальність тексту (за плагіат відповідає автор), точність наведених фактів, цитат, статистичних даних, власних назв, географічних назв та ін. відомостей, а також за те, що в матеріалах не містяться дані, що не підлягають відкритій публікації. Скорочення слів і словосполучень, крім загальноприйнятих, не допускається.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ:

Тези доповідей подаються до 07 жовтня 2018 р. (включно) в електронному вигляді у форматі MS Word 97-2003 (doc) або (rtf).

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ Є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua