Факультет економіки та бізнес-адміністрування став співорганізатором конференції у Польщі

4 жовтня 2022, 6:43 am Автор
Прочитано 350 разів Останнє редагування Вівторок, 04 жовтня 2022 06:58

Викладачі факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) виступили співорганізаторами та доповідачами на  VIII INTERNATIONAL INTERDISCIPLINARY SCIENTIFIC CONFERENCE «SOCIAL DEVELOPMENT TOWARDS VALUES ETHICS – TECHNOLOGY – SOCIETY», що відбулась 28-30 вересня у м.Вісла, Польща. Завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Олена Ареф’єва, в рамках міжнародної співпраці  зі Politechnika Śląska, увійшла в організаційний комітет і очолила секцію конференції.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан ФЕБА Сергій Смерічевський. Виступаючи співголовою секції, учасників привітала заступниця декана ФЕБА  Ольга Вовк. З актуальною доповіддю про стан і перспективи відновлення української економіки виступили  завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Олена Ареф’єва та доцентка кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Аксенія Кая. Загалом у конференції взяли участь 11 науковців ФЕБА.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua