Кафедра економіки та бізнес-технологій запрошує прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ», що відбудеться 16 жовтня 2018 року

16 жовтня 2018, 12:00 am Автор
Опубліковано в події
Прочитано 1349 разів Останнє редагування П'ятниця, 12 жовтня 2018 07:25

Кафедра економіки та бізнес-технологій Національного авіаційного університету з нагоди святкування ювілейного 85-річчя Національного авіаційного університету ЗАПРОШУЄ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ у Міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ПробЛЕМИ економіки»,

що відбудеться 16 жовтня 2018 року

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ  роботи конференції:

• Економіка та бізнес: взаємообумовленість розвитку
  • Інтелектуально-інноваційні процеси у соціально-економічному розвитку країни та світу
  • Державно-приватне партнерство: реалії та можливості
  • Трансформаційні зміни у розвитку людських ресурсів
  • Управління бізнес-процесами для розвитку підприємництва
  • Ринок транспортних послуг в умовах глобалізації

Робоча мова конференції: українська, російська, англійська.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі закладів вищої освіти,представники державних установ та бізнесу, докторанти, аспіранти, студенти.

Умови участі:

1. Для участі у конференції необхідно до 01 жовтня 2018р. надіслати тези доповіді та заявку окремими файлами формату «.doc» на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: Побережна Заріна Миколаївна, тел. +38 (050)-547-75-07

1. Аспіранти та студенти мають надавати матеріали тільки за підписом наукового керівника (разом з електронним варіантом тез направляється відсканована перша сторінка тез з підписом автора та наукового керівника поряд з прізвищами).
  2. Передбачається електронний збірник. Погоджуючись взяти участь в конференції, автор висловлює згоду на опублікування матеріалів своєї доповіді в мережі Інтернет. За результатами роботи конференції програма та збірник тез доповідей будуть розміщені в репозитарії Національного авіаційного університету (http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/9563 ).

Прізвище, ім’я, по-батькові

Назва організації, структурний підрозділ

Вчений ступінь, вчене звання

(викладач, студент, магістрант, аспірант, ін.)

Науковий керівник (для студентів, магістрантів, аспірантів обов’язково)

Назва доповіді

Тематичний напрям конференції

Форма участі у конференції:

виступ; виступ  та друк тез; заочна участь

Потреба у технічних засобах:

так; ні

Електронна адреса

Контактний телефон

ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Формат файлу - MS Word, формат аркушу – А5,  поля – 1,0 см, шрифт  - TimeNewRoman10 pt, міжрядковий інтервал – 1, вирівнювання тексту по ширині, абзац – 1,0 см, рисунки – чорно-білі (згруповані), обсяг – 1-2 повних сторінок. Рубрикація тез доповідей повинна містити наступні дані:

- ініціали та прізвище автора (співавторів) (вирівнювання по правому краю, жирний);

-  ініціали та прізвище наукового керівника, науковий ступінь та вчене звання (вирівнювання по правому краю, жирний);

- назва організації, де працює чи навчається автор(и) (вирівнювання по правому краю, жирний);

- назва тез (великими літерами, вирівнювання по центру, жирний);

- викладення тез;

- список використаних джерел (за потреби), оформлений відповідно до діючих вимог.

Назви файлів із матеріалами конференції обов’язково повинні відповідати прізвищу першого співавтора.

До електронного носія  студентами додається паперовий варіант тез, підписаний автором (авторами) та для студентів - науковим керівником. Автори несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. Подані матеріали публікуються у авторській редакції.

Зразок оформлення тез доповідей

Іванченко О.П.,  студент,

Науковий керівник: д.е.н., професор Печеря М.В.

Національний авіаційний університет, м. Київ, Україна

Прикладні проблеми РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ на АВІАпідприємствах УКРАЇНИ

Основний текст

Список використаних джерел (за потреби):⁋

инфо лист конференции 16.10.2018

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua