Кафедра фінансів, обліку і аудиту Факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ 15 листопада 2018 року запрошує на Міжнародну науково-практичну конференцію

15 листопада 2018, 12:00 am Автор
Опубліковано в події
Прочитано 1189 разів Останнє редагування Понеділок, 05 листопада 2018 03:45

Шановні науковці, викладачі, наукові співробітники, промисловці, підприємці, аспіранти, здобувачі, студенти !

Кафедра фінансів, обліку і аудиту Факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ 15 листопада 2018 року проводить Міжнародну науково-практичну конференцію

«Фінанси:

теорія і практика»

Тематичні напрями конференції:

1. Теоретичні засади організації фінансів підприємств.

2. Напрями операційної, фінансової, інвестиційної діяльності підприємств.

2. Інституціональні аспекти функціонування державних та місцевих фінансів.

3. Фінансові аспекти місцевого самоврядування.

4. Адміністрування податків та податкове регулювання.

5. Державний контроль.

6. Внутрішній та зовнішній контроль діяльності підприємств та комерційних банків.

7. Банківська справа та організація фінансової роботи у комерційних банках.

8. Функціонування банківської системи на різних рівнях.

9. Розвиток ринку фінансових послуг.

10. Фінансові операції на фондових, валютних біржах та на ринку фінансових послуг.

11. Міжнародні валютні та зовнішньоекономічні відносини у функціонуванні Світової валютної системи.

12. Страхова справа та розвиток страхового ринку.

13. Банківський маркетинг та розвиток ринку фінансових послуг.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ

Голова – Гайдаржийська О.М., к.е.н., завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту ФЕБА НАУ.

Заступник голови Пілецька С.Т., д.е.н., професор кафедри фінансів, обліку і аудиту ФЕБА НАУ.

Адреса оргкомітету:

Україна, м. Київ, пр. Комарова, 1, НАУ, корпус 2, Факультет економіки та бізнес-адміністрування, кафедра фінансів, обліку і аудиту, ауд. 2-108.

Тел. 406-79-25

Бажаючих взяти участь у роботі конференції просимо заповнити реєстраційну картку учасника конференції (бланк додається). Для включення доповіді до збірника матеріалів конференції необхідно до 13 листопада 2018 року надіслати до оргкомітету реєстраційну картку учасника конференції, тези доповіді (електронний варіант надсилати за адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ Є БЕЗКОШТОВНОЮ

Сподіваємось на вашу участь у конференції!

З повагою, оргкомітет.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Приймаються матеріали обсягом до 2 сторінок (2 повні сторінки) А5 набрані в редакторі Microsoft Word у вигляді комп'ютерного файлу з розширенням *doc. або *rtf. Шрифт Times New Roman Cyr 10. Міжрядковий інтервал - одинарний. Абзац – 0,5 см. Поля з усіх сторін по 1,5 см. Рубрикація тез доповіді повинна містити такі дані:

- ініціали і прізвище автора(-ів), назву організації, де працює автор(и) (вирівнювання по правому краю);

- назва тез (великими літерами), (Times New Roman Cyr 9, вирівнювання по центру);

- основний зміст тез;

- список літератури (не обов’язково).

- студенти обов’язково вказують наукового керівника (в кінці тез).

Назва файлу повинна відповідати прізвищу першого співавтора.

Мова доповіді: українська, російська, англійська, польська.

Форми участі:

- очна: доповідь (до 10 хвилин); повідомлення (до 5 хвилин);

- заочна.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua