Кафедра маркетингу НАУ запрошує на гостьову лекцію

9 вересня 2022, 11:25 am Автор
Опубліковано в події
Прочитано 405 разів Останнє редагування Субота, 10 вересня 2022 07:32

Кафедра маркетингу НАУ запрошує на гостьову лекцію на тему «Комерційна діяльність авіакомпаній. Бізнес-моделі авіаперевізників. Вантажні, пасажирські та гібридні перевізники. Регулярні та чартерні перевезення - поняття та принципи комерційної діяльності,концепції «low-cost» та «low-fare»»

Спікер - Максим Волошин, експерт в галузі цивільної авіації з 25-річним досвідом.

Закінчив КМУЦА (НАУ), навчався в Airbus, Austrian Airlines, LATA. Працював на посадах директора з розвитку мережі маршрутів, міжнародних відносин, в провідних авіакомпаніях України та Європи, а також комерційним директором аеропорту «Бориспіль»

09 вересня 2022 року
онлайн формат
початок о 15.20

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua