Конференція найбільшої молодіжної міжнародної організації AIESEC в Україні

18 лютого 2020, 8:36 am Автор
Прочитано 741 разів Останнє редагування Вівторок, 18 лютого 2020 08:39

Факультет економіки та бізнес-адміністрування завжди підтримує розвиток молоді  та сприяє цьому розвитку. Коли ж йде мова про активну молодь, то залишається тільки слідкувати як вони вміло все організовують й створюють власні проекти.

16 лютого на базі НАУ, відбулась конференція від AIESEC, організаторами якої були студентки ФЕБА ЕМ-311 Музика Вікторія та Желез Вікторія, які є віце-президентами в даній організації в напрямку фінансів та вихідних професійних стажувань відповідно.
Під час даної конференції новим учасникам організації, серед яких є студенти НАУ та ФЕБА, розповідали про діяльність організації, про розвиток лідерства та командної роботи. Також були розглянуті теми: як досягати своїх цілей та якими навичками потрібно для цього володіти.

AIESEC - це міжнародна молодіжна організація, мета якої розвиток лідерства та реалізація потенціалу в молоді.
Вони організовують короткострокові та довгострокові волонтерські та професійні стажування за кордоном, в яких може взяти участь молодь віком 18-30 років.

AIESEC висловлює свою подяку за сприяння організації івенту СР та деканату ФЕБА.

AIESEC в Україні – це найбільша молодіжна міжнародна організація.

Вона охоплює волонтерські та професійні програми стажування за кордоном та сприяє залученню в організацію.