На факультеті економіки та бізнес-адміністрування завершується «Тиждень першокурсника ФЕБА»

23 вересня 2022, 6:02 am Автор
Прочитано 349 разів Останнє редагування Субота, 24 вересня 2022 06:10

Протягом перших днів  навчання вступників факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) було проведено  Тиждень першокурсника ФЕБА.

На знайомстві з університетом та  факультетом студентам в режимі прямої трансляції показали різні локації: Центр культури і мистецтв, Площу Знань, бібліотеку, Музей авіації. Першокурсників привітали проректорка з гуманітарної політики та інновацій НА Світлана Тімкіна і декан ФЕБА Сергій Смерічевський.

20-21 вересня було проведено зустрічі випускових кафедр зі студентами: завідувачі кафедр познайомили із досягненнями та перспективами науково-педагогічного колективу, заступниця декана з інформатизації, наукової та виховної роботи ФЕБА Ольга Вовк привітала з початком навчального року і розповіла про можливості для розвитку студентства а факультеті., куратори провели перші корпоративні години.

Протягом тижня, поряд з навчальними заняттями, відбувається реєстрація першокурсників у бібліотеці, їх знайомство з особливостями освітнього процесу та службами університету.

22 вересня ограни студентського самоврядування ФЕБА провели Квест першокурсника, на якому усі зустрілись і, виконуючи цікаві завдання, прогулялись цікавими і пам’ятними місцями НАУ. На Квест завітали проректорка з гуманітарної політики та інновацій НА Світлана Тімкіна та представники деканату ФЕБА. Захоплення і яскраві емоції першокурсників на Квесті нагадали усім радість від спілкування та залишили перші щасливі спогади про НАУ!