Науково-педагогічні працівники Факультету економіки та бізнес-адміністрування взяли участь у програмі Еразмус+

27 березня 2023, 9:52 am Автор
Прочитано 190 разів Останнє редагування Вівторок, 28 березня 2023 07:02

Протягом 20-24 березня заступник декана Факультету економіки та бізнес-адміністрування з міжнародної діяльності, професор кафедри маркетингу Ольга Полоус, доцент кафедри маркетингу Ганна Радченко, професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Анастасія Сімахова взяли участь у програмі академічної мобільності Еразмус+ в Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička” (м. Вуковар, Хорватія).

Під час програми науково-педагогічні працівники Факультету економіки та бізнес-адміністрування провели лекції для хорватських студентів, взяли участь у семінарах та ярмарці “Go Abroad Fair”, презентуючи Національний авіаційний університет та Факультет економіки та бізнес-адміністрування для іноземних студентів та колег.