Профорієнтація на ФЕБА: НАСТУПНІСТЬ У НАВЧАННІ - КОЛЕДЖ - УНІВЕРСИТЕТ

4 грудня 2019, 12:49 pm Автор
Прочитано 691 разів Останнє редагування Середа, 04 грудня 2019 14:07

03 грудня 2019 року професор кафедри міжнародної економіки Ороховська Л.А. провела профорієнтаційну зустріч з випускниками 5 груп економічного відділення Коледжу інженерії та управління.

Студенти отримали інформацію про структуру Факультету економіки та бізнес-адміністрування, про напрями та спеціальності підготовки, зокрема, про підготовку фахівців першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Міжнародна економіка». Майбутніх абітурієнтів зацікавило широке коло питань, пов’язаних з наступністю навчання у вузах різного рівня акредитації, навчальними дисциплінами, можливістю навчання у групах англомовного проекту, підготовки військової кафедри . Студентам були надані інформаційні матеріали, а також запрошення відвідати університет у «Дні відкритих дверей» НАУ.