Профорієнтаційна робота ФЕБА. Машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ)

6 грудня 2019, 3:57 pm Автор
Прочитано 716 разів Останнє редагування П'ятниця, 06 грудня 2019 16:00

Професор кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА С.Пілецька провела профорієнтаційну роботу серед студентів Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ). Присутнім було представлено спеціальності та освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка на факультеті економіки та бізнес-адміністрування, умови вступу, особливості та переваги навчання в Національному авіаційному університеті. Студенти коледжу отримали змістовні відповіді на свої питання та запрошення на Дні відкритих дверей НАУ.

(1 Голосувати)