Проведення відкритого семінару по обробці даних сучасними програмними засобами

29 квітня 2020, 3:24 am Автор

24.04.20, о 16:00 на кафедрі економічної кібернетики факультету економіки та бізнес-адміністрування відбувся відкритий семінар по обробці даних сучасними програмними засобами, в рамках роботи наукового гуртка «Моделювання економічних процесів з використанням мови програмування Python».
У заході приймало участь 28 студентів та 3 викладача. Тема семінару: Застосування програмних бібліотек для обробки даних: pandas, matplotlib, plotly.
Під час заняття було розглянуто основні характеристики відповідних бібліотек та їх особливості, а також, з використанням цих бібліотек, досліджено практичний приклад отримання даних та їх візуалізацію, що в результаті дало можливість візуалізувати отримані дані, а також згенерувати js код для їх інтеграції у веб-сторінку.