ПУБЛІЧНА ЛЕКЦІЯ «ПРОЄКТНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: ПЕРШИЙ ПРОЄКТ ВІД А ДО Я»

11 травня 2021, 8:23 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 660 разів Останнє редагування П'ятниця, 30 вересня 2022 10:32

 

В рамках ініціативи “Підприємницький університет” YEP разом із  Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України,  Ukrainsan Startup Fund та за підтримки  Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»  з метою формування інноваційної екокультури серед молоді модерують запровадження в українських університетах навчального курсу “Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами”, серед  учасників проєкту  є кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ.

Під час реалізації пілотного проекту ментори та спікери YEP діляться своїм досвідом реалізації даного курсу, а також проводять індивідуальні сесії, вебінари, тренінги, публічні лекції як для студентів, так і викладачів. Даний проєкт направлений для розвиток підприємницької культури серед студентства.

Так, 29 квітня 2021 року в Національному авіаційному університеті на факультеті економіки та бізнес-адміністрування в рамках співпраці кафедри економіки та бізнес-технологій було ініційовано в рамках співпраці з YEP для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» публічну лекцію на тему:  «Проєктний менеджмент: перший проєкт від А до Я». Спікером лекції була Маргарита Чернишова — комунікаційниця та івент-менеджерка мережі стартап-інкубаторів YEP, екс-голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив». Маргарита поділилася досвідом організації вже понад 50 проєктів у YEP та ФРІ: підприємницьких, соціальних, освітніх, культурних та правозахисних. Зосередила увагу на основному важливому питанні, а саме: «Як зробити якісний проєкт і побудувати роботу в невеликій команді?»

Під час лекції студентів ознайомлено про завдання, які перед собою ставить команда при розробці інноваційної ідеї: цикл життя проєкту, визначення цілей та пошук аудиторії, грамотне делегування та розподіл обов'язків членів команди, що може піти не так під час підготовки заходу, фінансування проєктів та проєкти за відсутності грошей.

Завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій, доктор економічних наук, професор Наталя Ушенко, подякувала пані Маргариті за співпрацю щодо сприяння розвитку інноваційної складової у підготовці майбутніх фахівців зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та за надану можливість YEP для молоді щодо персонального та професійного розвитку.

Навчальну дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами» на майбутній 2021-2022 н.р. обрали більшість студентів різних спеціальностей факультету економіки та бізнес-адміністрування, освоєння якого допоможе студентам започаткувати стартап та побачити можливості його реалізації. Уже в процесі навчання студенти мають можливість спроектувати стартап, започаткувати власний бізнес, знайти інвестора і займатися підприємницькою діяльністю. Девіз «Все для розвитку інноваційної екокультури» є проявом професійних амбіцій YEP та НАУ в проєкті «Підприємницький університет».

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається