Традиційні зустрічі з менеджерами груп факультету економіки та бізнес-адміністрування

6 жовтня 2022, 8:46 pm Автор
Прочитано 352 разів Останнє редагування Четвер, 06 жовтня 2022 20:56

З початком навчання магістрів 1 курсу на факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) відбулись загальні  збори менеджерів груп. Традиційні зустрічі присвячуються організації навчального процесу та його адаптації до сучасних безпекових і освітніх викликів, спілкуванню студентів із адміністрацією факультету та з органами студентського самоврядування.

5 жовтня  зустріч з менеджерами відкрив декан ФЕБА Сергій Смерічевський, який подякував за співпрацю, допомогу в постійному моніторингу готовності й потреб студентів факультету, участь у акредитації. До менеджерів груп звернулась з організаційними питаннями  в.о. голови Студентської ради ФЕБА Мілена Ткачук. На зустрічі заступниці декана ФЕБА Оксана Попович та Ольга Вовк відповіли на поточні питання від студентів.

Враховуючи правові умови військового стану, студенти і викладачі ФЕБА продовжують співпрацю щодо підвищення якості освітніх послуг, удосконалення компетенцій та забезпечення стійкості комунікацій!