Творчість викладачів факультету економіки та бізнес-адміністрування спрямовується на підтримку студентства НАУ

6 квітня 2022, 1:40 pm Автор
Прочитано 472 разів Останнє редагування Субота, 16 квітня 2022 18:30

Відновлення України після української перемоги стосуватиметься не лише суспільних, політичних чи економічних процесів. Важливо охопити усі прояви життя українців та спрямувати творчість, професійність наших викладачів на перемогу.

Доцентка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки  факультету економіки та бізнес-адміністрування, кандидат економічних наук Інесса Міхно написала пісню англійською мовою  «Stop the war», ознайомитись із якою можна за посиланням https://youtu.be/Dhng6r1S2B4.

«Stop the war» - слова, які зараз бажають сказати мільйони українців. Це - пісня, яка віддзеркалює події сьогодення, що відбуваються в Україні та жах, який спіткав рідну країну. Це - трек-енергія, що б’ється в кожному серці українця, трек-надія на перемогу, на час, коли Україна знову розквітне, коли ми зможемо повернутись додому та побудувати країну, де немає жорстокості, сліз, несправедливості, війни. Нехай всі люди світу скажуть «Stop the war» та, об’єднавшись, створять всесвіт, що буде сповнений взаєморозуміння, миру, щастя.