Участь факультету економіки та бізнес-адміністрування у Дні відкритих дверей

15 листопада 2019, 9:31 am Автор
Прочитано 819 разів Останнє редагування П'ятниця, 15 листопада 2019 09:35

14.11.2019 відбувся День відкритих дверей - традиційний захід, у рамках якого вступники мали змогу отримати необхідну інформацію про навчання в Національному авіаційному університеті та зробити перший крок до своєї освіти.

Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

У ході Дня відкритих дверей абітурієнти мали можливість дізнатися про факультет економіки та бізнес-адміністрування та напрями, за якими здійснюється підготовка, правила прийому до університету від представників Приймальної комісії. Вступники також отримали інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в поточному навчальному році.

У рамках Дня відкритих дверей відбулась зустріч абітурієнтів та їхніх батьків із викладачами ФЕБА та представниками факультету, під час якої відвідувачі одержали детальну інформацію щодо наявних напрямів, дізналися про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів.