Участь кафедри Міжнародної економіки в роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення»

22 жовтня 2020, 2:21 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 84 разів

22 жовтня 2020 року на базі Факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету було проведено І Міжнародну науково-практичну конференцію «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення».
В рамках цієї конференції кафедра Міжнародної економіки провела секційне засідання, де були розглянути наступні питання: «Сучасні проблеми та протиріччя глобалізації. Зовнішньоекономічна безпека України в умовах глобалізації. Міжнародні інтереси України на світовому авіаційному ринку».
В роботі секції прийняли участь викладачі і студенти з різних закладів вищої освіти як України, так і Білорусі, Польщі та ін. Учасники розглянули багато актуальних питань щодо розвитку міжнародної економіки в сучасних умовах та вплив на ці процеси глобальних проблем світу таких, як наприклад, пандемія COVID – 19.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається