Участь науковців ФЕБА в засіданні Ради Спілки підприємців малих,середніх і приватизованих підприємств України

20 листопада 2019, 12:17 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 44 разів Останнє редагування Середа, 20 листопада 2019 12:19

19 листопада 2019 року відбулось чергове засідання Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України. Рада спілки підприємців малих,середніх і приватизованих підприємств України це Всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує: приватних підприємців, власників приватних підприємств, малі і середні підприємства, акціонерні товариства, всього  близько 13 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності.

Вона сприяє створенню організаційно-технічних передумов для розвитку підприємницької діяльності; реалізації Національної та регіональних програм розвитку підприємництва, ринкової інфраструктури (бірж, фондів, страхових компаній тощо) з врахуванням  проблем малого бізнесу; формуванню правової бази державної підтримки малих, середніх і приватизованих підприємств; інвестуванню іноземного капіталу в економіку України та виходу малих, середніх і приватизованих підприємств України на зовнішній ринок.

 

         Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України інформує про наступне.

        

         Рада розглянула питання:

  1. Про поточну економічну ситуацію в Україні та завдання Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України по покращенню підприємницького середовища, захисту прав та інтересів підприємців.
  2. Про інформаційне забезпечення діяльності Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.
  3. Про останні зміни в податковому законодавстві України та очікуваний вплив на діяльність суб’єктів малого і середнього підприємництва.
  4. Про зміни у складі Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.
  5. Про бюджет Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України  на 2020 рік.
  6. Про прийом в члени Спілки підприємців малих, середніх  і  приватизованих  підприємств  України.

         З усіх питань порядку денного Рада Спілки прийняла  відповідні постанови.

         На засіданні Ради при обговоренні питань порядку денного виступили: президент Спілки Ю.І.Єхануров; перший віце-президент, генеральний директор Спілки В.М.Биковець; віце-президент Спілки, директор ТОВ “Аудиторська фірма “Капітал плюс” Т.С.Шевцова; віце-президент Спілки Д.Б.Юровський; член Ради Спілки, президент Асоціації роботодавців Львівської області З.М.Бермес; член Ради Спілки, шеф-редактор журналу “Бухгалтер” О.В.Кірш; член Ради Спілки, голова Сумського регіонального відділення Спілки Б.Г.Коган; член Ради Спілки, керуючий партнер Юридичної компанії “ДІКТУМ” С.С.Мороз;  член Ради Спілки, фізична особа-підприємець Ш.Ш.Набієв.

На засіданні були видані свідоцтва членів спілки провідним науковцям факультету економіки та бізнес-адміністрування.  

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається