Участь представників факультету економіки та бізнес-адміністрування у "Форумі розвитку громадянського суспільства"

5 грудня 2019, 11:26 am Автор
Прочитано 979 разів Останнє редагування Четвер, 05 грудня 2019 15:01

5 грудня в представники факультету економіки та бізнес-адміністрування у складі О.Криворучко, Н. Соловей, О.Жам були у числі запрошених на Форум розвитку громадянського суспільства, найбільшої національної платформи навчання, спілкування та обміну досвідом для зміцнення благодійних та громадських організацій України.
Форум розвитку громадянського суспільства – 2019, це нові традиції професійності, доброзичливості та активності, які можуть зробити наше спільне життя кращим.
Щоб збудувати достойне майбутнє Форум вже сьогодні об’єднує досвід та надає нові можливості, сприяє запоруці гармонійного суспільства - у підтримці нових громадських ініціатив.

У Форумі приймали участь: організації громадянського суспільства та окремі експерти, діячі, активісти міжнародних донорських організацій та проектів, міжнародних та українських бізнес-компаній

Форум-2019 ще раз довів, що це місце, де всі зустрічаються з усіма: громадські та благодійні організації, донори, медіа, бізнес та влада.