В рамках проведення Днів Науки ФЕБА-2022 відбувся науково-практичний семінар «Виклики планування витрат і бюджетування в умовах кризи»

23 травня 2022, 9:31 am Автор
Прочитано 388 разів Останнє редагування Середа, 25 травня 2022 09:33

23.05.2022 в рамках проведення Днів науки ФЕБА кафедрою економіки повітряного транспорту було проведено науково-практичний семінар «Виклики планування витрат і бюджетування в умовах кризи», приурочений до святкування Днів науки-2022. До зустрічі долучились заступниця декана Ольга Вовк, науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

З вітальним словом до учасників звернулася завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, побажавши всім плідної співпраці.

В ході заходу обговорили проблеми бюджетування в умовах кризи, приділили значну увагу питанням удосконалення політики планування витрат у світлі військової агресії проти України.

Семінар викликав зацікавлення як у здобувачів вищої освіти, так і у науково-педагогічних працівників. Науково-практичні заходи сприяють підвищенню рівня зацікавленості науковою діяльністю.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua