Відбулася зустріч в рамках діяльності науково-дослідного студентського гуртка «Сучасні проблеми розвитку маркетингу в України»

19 листопада 2019, 10:06 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 132 разів Останнє редагування Вівторок, 19 листопада 2019 10:08

18 листопада 2019 року на кафедрі маркетингу ФЕБА відбулася зустріч в рамках діяльності науково-дослідного студентського гуртка «Сучасні проблеми розвитку маркетингу в України» з Безгіною Оленою, провідним фахівцем з інвестицій департаменту з фінансового контролінгу вугледобування компанії ДТЕК «Енерго». Тематика зустрічі була «Проблеми працевлаштування».

ДТЕК - найбільшим енергетичний холдинг України, є ключовим гравцем вугільної галузі України. ДТЕК «Енерго» генерує чверть електроенергії в Україні. До складу компанії входять машинобудівні і шахтобудівні підприємства, також вона займається проектуванням, розробкою та впровадженням інноваційних рішень в гірничодобувній промисловості. Реалізує проекти «під ключ» на умовах енергосервісу, проводить енергоаудити та впроваджує заходи щодо економії енергоресурсів, допомагає впровадити системи енергоменеджменту.

Під час спілкування зі студентами, Олена акцентувала увагу на деяких конкурентних перевагах, серед яких володіння англійською мовою, досвід роботи, володіння прикладним інструментарієм і сертифікація за фахом. Студенти дізналися про міжнародні програми сертифікації CIMA, DMI, NIMA.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері і оцінена учасниками як продуктивна і пізнавальна.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається