Відбувся благодійний ярмарок до дня Св.Миколая

17 грудня 2019, 12:31 pm Автор
Прочитано 739 разів Останнє редагування Вівторок, 17 грудня 2019 12:33

17 грудня студентами та викладачами факультету економіки та бізнес-адміністрування було проведено благодійний ярмарок до дня Св.Миколая.

Новорічно-різдвяні свята завжди зігрівають серце, дарують надію на добрі події та повертають у дитинство. І так хочеться, щоб всі повірили у здійснення бажань. Традиційно до дня Святого Миколая на нашому факультеті  відбувається благодійний ярмарок. Так і цього року студенти і викладачі власноруч приготували чудові смаколики, аби на виручені кошти придбати подарунки для дітей – сиріт з дитячого дому "Малятко".

Кожний присутній на ярмарку зробив свій внесок і приєднався до благодійної ініціативи, аби діти, які не знають батьківської любові, відчули турботу і поласували солодкими подарунками.

В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись тими дітками, які найбільше потребують нашої уваги, даруючи їм подарунки.

Особлива подяка студентському самоврядуванню ФЕБА!

Студентській Раді і ТОСА!

Ми віримо, що все у вас, наші прекрасні студенти, буде добре, адже так приємно дарувати часточку свого тепла людям, які цього потребують.

Дуже добре, що студенти, молодь нашої країни, наслідують добро і вчинки Миколая! Нехай це свято завжди буде для них святом Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Вкотре кажемо вам, що Ви великі молодці, що Ваша щирість та доброта зігріють серця багатьох!