Відбувся майстер-клас «Арбітраж трафіку/ як знаходити клієнтів за допомогою таргетованої реклами Fb/Inst»

29 листопада 2019, 9:19 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 28 разів Останнє редагування П'ятниця, 29 листопада 2019 09:21

28 листопада на кафедрі маркетингу в рамках діяльності науково-дослідного студентського гуртка «Сучасні проблеми розвитку маркетингу в України» відбувся майстер-клас на тему «Арбітраж трафіку/ як знаходити клієнтів за допомогою таргетованої реклами Fb/Inst» Євченка Альберта, студента ОС «Бакалавр» освітньо-професійної програми «Електронний маркетинг», який має понад три роки практичного досвіду в Інтернет-маркетингу.

Альберт показав свої реальні практичні кейси просування товарів та послуг, приклади Web-сайтів, landing page. Жвавий інтерес та зацікавлення викликало у аудиторії огляд статистики та аналітики, підрахунок вартості просування, лідів та розрахунок конверсії, використання CRM-системи.

Запланований час зустрічі минув дуже швидко, навіть після завершення, студенти консультувались, заручались порадами та дискутували на тему дієвих та ефективних інструментів для кожної конкретної ситуації. 

Пишаємося нашими талановитими студентами, які вдало поєднують успішне навчання та набувають практичного професійного досвіду!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається