Відбувся Міжнародний форум «ГІБРИДНІ ЗАГРОЗИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ»

1 червня 2020, 12:18 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 169 разів

29 травня 2020 року на базі Кафедри економічної теорії Факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ відбувся Міжнародний форум «ГІБРИДНІ ЗАГРОЗИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ». У форумі прийняли участь понад 150 учасників, провідних вітчизняних і зарубіжних експертів, освітян і науковців у сфері запобігання та протидії гібридним загрозам сучасності, студентів. Активну участь в робоі форума прийняли Шавадзе Паата, академік Національної академії наук Грузії, Церетелі Тінатін, професор Національного центру карного правосуддя Грузії, Dr. Lada L. Roslycky, Black Trident Defence and Security Consulting Managing Partner, Great Britain, Мачутадзе Арчіл, старший спеціаліст, Міністерство охорони здоров’я та соціального захисту Грузії, Venglyarskyy Oleksiy, General duty road supervisor, Surrey Detachment, Royal Canadian Mounted Police, Canada, Путкарадзе Ірина, старший спеціаліст, Міністерство фінансів та економіки Грузії, Christopher Zuber, Bastion Consulting group, Poland та українські видатні науковці.

На форумі розглядалися питання суспільної безпеки та гібридних загроз, їх еволюції й можливих подальших сценаріїв розвитку. Проаналізовані гібридні загрози безпеці України, можливості та слабкі місця держави щодо протидії їм, а також досвід окремих країн Європейського Союзу, який може бути корисним для нашої держави.

В результаті форуму, було наголошено, що багатосторонній підхід є ключовим для протидії й запобіганню гібридним загрозам і викликам, необхідне залучення зусиль всього державного апарату та суспільства. Стійкість до загроз досягається не тільки розбудовою інституцій, але й залежить від здатності суспільства забезпечити демократію, належне урядування, верховенство права та задоволення потреб громадян.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається