Версія для друку

Відкрита лекція доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Горбачовой О.М.

14 травня 2020, 5:26 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 74 разів

12 травня 2020 року відбулась відкрита лекція з дисципліни «Страхування» на тему «Економічний зміст та особливості майнового страхування», для студентів 215 групи ФЕБА, спеціальність «Облік та оподаткування». Лектор - доц. каф. фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) Горбачова О.М.

Метою заняття було ознайомити студентів з особливостями страхового захисту майна,  як юридичних, так і фізичних осіб; визначення страхового відшкодування та страхової суми при майновому страхуванні.

На лекції були присутні: 25 осіб, зокрема декан факультету економіки та бізнес-адміністрування Петровська С.В., зав. каф. ФБСС Соловей Н.В., доц. каф. ФБСС, Жам О.Ю., доц. каф. ФБСС, Рибак О.М.

Протягом заняття, проведеного за допомогою Google Meet на платформі НАУ було визначено, проблеми захисту підприємства від фінансових збитків у разі настання непередбачених обставин. Розглянуто основні фактори, що визначають розмір ставки премії: вірогідність страхового випадку; вірогідний розмір збитку. Задавши значення цих двох величин, визначено інтегральний показник, який покладено в основу ставки премії. Наведена методика визначення збитку та страхового відшкодування залежить від об’єкта страхування, суб’єкта страхування, стихійного лиха. Було проведено рішення задач про визначення страхового відшкодування при майновому страхуванню.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)