Вітаємо з перемогою на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»

30 червня 2020, 6:49 am Автор

Випускники кафедри економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування отримали вагомі результати на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» у 2020 році, що проходив на базі Одеського національного політехнічного університету.

Наукові напрацювання випускників  магістратури за освітньо-професійними програмами «Підприємницька діяльність в авіації» та «Підприємництво і бізнес-технології», стосувались  обґрунтування підприємницьких рішень в контексті перспектив розвитку авіаційних підприємств, підтверджених практичним впровадженням та публікацією наукових праць.

За результатами участі в конкурсі:

- дипломом ІІІ ступеня нагороджено Сергія Тхір – за дипломну роботу «Управління інноваційним розвитком авіаційного підприємства» (науковий керівник – доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Вероніка Командровська);

- грамотою «За наявність змістовної дискусії» нагороджений Дмитро Тарасенко – за дипломну роботу «Стратегічне планування розвитку підприємницьких структур» (науковий керівник –  завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій, професор Наталя Ушенко);

- грамотою «За висвітлення актуальних проблем галузі» нагороджено Валентина Мізика – за дипломну роботу «Управління кадровою безпекою авіапідприємства» (науковий керівник – доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Наталя Кривицька).

Вітаємо студентів, наукових керівників та бажаємо випусковій кафедрі нових перемог!