Викладачі факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) взяли участь у презентації спільних наукових досліджень з Академією наук Австрії за програмою академічної мобільності «Joint Excellence in Science and Humanities» (м. Відень).

27 липня 2022, 12:27 pm Автор
Прочитано 324 разів Останнє редагування Вівторок, 27 вересня 2022 10:18

Викладачі факультету економіки та бізнес-адміністрування  (ФЕБА) взяли участь у презентації спільних наукових досліджень з Академією наук Австрії за програмою академічної мобільності «Joint Excellence in Science and Humanities» (м. Відень).

26.07.2022 р. у рамках реалізації проєкту: «Управління ризиками формування цілісного сектору національної безпеки і оборони на засадах національної стійкості в умовах гібридної війни» відбувся круглий стіл за участю зарубіжних та українських вчених. Авторкою спільного проєкту з Австрійською академією наук  є Бондаренко Світлана Анатоліївна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА Національного авіаційного університету, стипендіататка  Академії наук Австрії.

Завідувач кафедри Оксана Чумак, окреслила ймовірні напрямки співпраці. Також  з доповіддю виступила доцентка  Заріна Побережна, яка розповіла про стан та перспективи розвитку авіаційної галузі за сучасних умов. Дискусії за доповідями були плідними, адже у кожній висвітлювались безпекові питання щодо стану економіки, енергетики, гуманітарних питань, соціальної політики, міграції, прогнозів тощо.

Викладачі кафедри отримали пропозицію долучитись до виконання монографії за тематикою наукових досліджень. Актуальність піднятих питань, співпраця з європейськими партнерами і українськими колегами дозволяє викладачам ФЕБА брати участь у заходах, спрямованих на вирішення нагальних питань економіки та підприємництва, на розвиток наукових досліджень та професійних компетенцій!