Запрошуємо Вас взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи підприємницьких структур за умов нестійких процесів розвитку економіки», яка відбудеться 6 квітня 2023 року.

29 березня 2023, 9:43 am Автор
Прочитано 243 разів Останнє редагування Середа, 29 березня 2023 09:47

Шановні науковці, викладачі та здобувачі ЗВО, представники бізнесу, урядових та громадських структур!

Запрошуємо Вас взяти участь у  І Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи підприємницьких структур за умов нестійких процесів розвитку економіки», яка відбудеться 6 квітня 2023 року.

Тематичні секції конференції:

Секція 1. Економіка та бізнес-технології: стан і стратегічні орієнтири розвитку.

Секція 2. Глобалізаційні тренди цифрової трансформації в підприємництві.

Секція 3. Митна справа, товарознавство, експертиза товарів.

Секція 4. Управління бізнес-процесами підприємництва: інновації, маркетинг, облік, фінанси, аналітика.

Для участі у конференції необхідно надіслати тези доповіді та заявку окремими файлами формату «.doc» на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Прийом матеріалів для участі в конференції: до 05.04.2023.

Робочі мови конференції: українська, англійська.
Форма участі: дистанційна.

Вартість участі: безкоштовно.

Пленарне засідання відбудеться 6 квітня 2023 року о 12.00.

Google Meet посиланняhttps://meet.google.com/qha-udjf-fmo

Зі сподіваннями на плідну співпрацю, кафедра економіки та бізнес-технологій

Факультет економіки та бізнес-адміністрування

Національний авіаційний університет