Засідання наукового гуртка "Проблеми економічного розвитку підприємств повітряного транспорту"

27 квітня 2020, 10:52 am Автор

27 квітня 2020 року доцентом кафедри економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування О.Вовк було проведено он-лайн засідання наукового гуртка "Проблеми економічного розвитку підприємств повітряного транспорту". Студенти-учасники гуртка мали змогу обговорити умови публікації у найближчих наукових виданнях та участі конференціях.
Всі відзвітували про результати попередньої роботи. Зокрема, учасниками гуртку в ІІ семестрі подано 4 наукові роботи на Всеукраїнський конкурс наукових робіт, 1 робота пройшла до ІІ туру конкурсу Стипендіальної програми "Завтра.ua". Також за 2 семестр опубліковано 5 статей у фахових виданнях у подано в загальній кількості більше 20 доповідей на міжнародні конференції.
Керівник гуртку О.Вовк нагадала тематику наукових досліджень кафедри, вплив особистих здобутків студентів на стипендіальне рейтигування. Викладача із студентами окреслили тематику публікацій на травень 2020 року.