Біленко Тетяна Іванівна

доцент, кандидат економічних наук, професор кафедри економічної теорії.

Освіта – вища, Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, спеціальність «Політична економія». Закінчила аспірантуру Київського інституту народного господарства на кафедрі політичної економії обліково-економічних факультетів.

Кандидат економічних наук (спеціальність 08.00.01 – «Економічна теорія та історія економічної думки»), дисертацію захистила у 1982 році, тема дисертаційного дослідження «Міжнародне регулювання економіки та його протиріччя в умовах інтеграції».

Вчене звання – доцент кафедри політичної економії.

Дисципліни: Економічна теорія, Основи економічної теорії, Fundamentals of Economic theory.

Наукові праці:

Всього 125, в т.ч. за період з 2000 р. – 54, серед них виконання в якості співавтора двох міжнародних наукових проектів: USAID та Міжнародного Екологічного Фонду (Канада).